Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně. 
Login
Heslo

Zapomenuté heslo  |  Registrace


ZNÁME VÍTĚZE CHANNEL STARU 2015!

10.08.2015

Ve dnech 7. - 9. 8. 2015 proběhlo v Jezdeckém centru Resort finále CHANNEL STAR 2015!

Již tradičně se během finálových dní rozděluje větší počet bodů do žebříčku, takže šance na vylepšení umístění byly stále otevřené.

Kategorii Pony Younger (jezdci na pony 8-12 let) zvítězila Lucie Melmerová, která se oproti loňsku polepšila o jeden stupínek, druhé místo patřilo Elišce Hasnedlové a na třetím místě se pak v celkovém pořadí umístila Jana Táboříková.

V následující kategorii Pony Older (jezdci na pony 13-16 let) se na prvním místě umístila Nina Hartzová, druhá skončila Markéta Miková a bronzové místo patřilo Michaele Klugarové.

         

Na velkých koních v kategorii Children(12-14 let) se suverénně na prvním místě umístil Petr-Jan Matuška, stříbrnou pozici získala Anna Lani Novak a ke druhému místo z kategorie pony older přidala Markéta Miková i umístění na stupních vítězů mezi dětmi na velkých koních, kde obsadila třetí příčku.

V kategorii Junior se o vítězství do poslední chvíle přetahovala dvojice Denisa Vegrichtová a Martina Vašák, nakonec se z prvního místa radovala Denisa Vegrichtová, druhý byl Martin Vašák a na stupních vítězů je doplnila Lucia Mika.

         

VŠEM VÍTĚZŮM GRATULUJEME A TEŠÍME SE NA DALŠÍ ROČNÍK CHANNEL STARU!!!